O NÁS

NÁŠ TEAM

Jsme tým, založený na práci Kateřiny Molodovcové (Santarové), který má za cíl hledat cesty ke koním, k sobě samotným a následně ke spokojenému propojení lidí i koní v dobrý spolupracující celek.

Cesta, kterou jdeme, má mnoho cílů a mnoho poslání. Těmi nejdůležitějšími jsou "kvalitní a korektní příprava mladých koní", "pomoc problémovým koním v návratu k jejich přirozenosti", "propojování sportovního ježdění s myšlenkou spolupracujícího koně jako partnera", "příprava koní pro práci ze země a ježdění bez jakéhokoli uzdění při zachování dobré přiježděnosti a spokojenosti koně" a v neposlední řadě se snažíme vychovávat novou generaci dětí, které mají tu možnost, že začínají svoji cestu po boku koní, s úctou k nim.


V člověku je síla, v teamu lidí je jestě navíc sounáležitost, spolupráce, pomoc, podpora a účelnost…to že si přínos a sílu spolupráce uvědomujeme nás spojilo dohromady a otevřelo nám to možnosti, díky kterým vám můžeme nabízet stále kvalitní pomoc i přes všechny změny a životní události které nás potkávají :-)

Každý z našeho teamu v něm má nenahraditelnou roli! Jeden prináší zkušenosti, další prináší klid, další jemnost, citlivost, přesnost, cilevědomost,…každý jsme v něčem dobrý…každý máme silné stránky (na druhou stranu i ty slabé) a tím že si dokážeme přiznat, že společně, dojdeme nejdál, vytváříme něco krásného a smysluplného!

…to jsme my…

Káťa Molodovcová "zkušenosti, důslednost"
Honza Molodovec "klid, sebejistota"
Nikča Čejdová "přesnost, cílevědomost"
Verča Petrášová "citlivost, pochopení"

 a studenti Ála, Simča, Terka, Nikča


KATEŘINA MOLODOVCOVÁ
dříve Santarová

"Práci s koňmi a jezdci se věnuji od svých osmnácti let.
Ve výcviku (obsedání/náprava/příprava pro sport) jsem měla kolem 300 koní.
Posledních 6 let se věnuji převážně práci s mladými sportovními koňmi.

V roce 2012 jsem se zúčastnila Mistrovství Polska v Obsedání mladých koní. Získala jsem ocenění v kategorii "nestresový výcvik koně".
Po 6-ti letech, v roce 2018 jsem působila na stejné akci jako rozhodčí a přednášející.
V letech 2014 - 2016 jsem trénovala sportovní koně (především pro všestrannost) v Irsku.
Z Irska jsem si přinesla opravdu cenné zkušenosti z přípravy mladých koní do sportu.
Již několik let vedu kurzy, kde se snažím pomáhat koním a jejich lidem v nalezení společné cesty. V současné době mám kolem 50-ti stálých studentů s jejich koňmi.

Všechny znalosti a zkušenosti co mám, by mi dnes však byli ničím, kdybych kolem sebe neměla tak skvělý tým a prostor, ve kterém se mohu realizovat!"


Těšíme se na spolupráci s vámi!

za celý Dream Team
KATEŘINA SANTAROVÁ