O NÁS

VÍTÁME VÁS!

Jsme tým, založený na práci Kateřiny Santarové, který má za cíl hledat cesty ke koním, k sobě samotným a následně ke spokojenému propojení lidí i koní v dobrý spolupracující celek.

Naše domovská stáj je úžasné místo, vytvořené manželi Janou a Pepou Černohorskými na jejich malebném kousku země, nedaleko Kamýku nad Vltavou (www.jksedla.cz).
Není lehké najít místo, kde se může člověk realizovat, a my jsme jim opravdu vděční, že nám to umožňují a že nás všechny (dvounohé i čtyřnohé) berou mezi sebe.
Děkujeme!

Cesta, kterou jdeme, má mnoho cílů a mnoho poslání. Těmi nejdůležitějšími jsou "kvalitní a korektní příprava mladých koní", "pomoc problémovým koním v návratu k jejich přirozenosti", "propojování sportovního ježdění s myšlenkou spolupracujícího koně jako partnera", "příprava koní pro práci ze země a ježdění bez jakéhokoli uždění při zachování dobrého přiježdění a spokojenosti koně" a v neposlední řadě se snažíme vychovávat novou generaci dětí, které mají tu možnost, že začínají svoji cestu po boku koní s úctou k nim.


KATEŘINA SANTAROVÁ

"Práci s koňmi a jezdci se věnuji od svých osmnácti let.
Ve výcviku (obsedání/náprava/příprava pro sport) jsem měla kolem 300 koní.
Posledních 6 let se věnuji převážně práci s mladými sportovními koňmi.

V roce 2012 jsem se zúčastnila Mistrovství Polska v Obsedání mladých koní. Získala jsem ocenění v kategorii "nestresový výcvik koně".
Po 6-ti letech, v roce 2018 jsem působila na stejné akci jako rozhodčí a přednášející.
V letech 2014 - 2016 jsem trénovala sportovní koně (především pro všestrannost) v Irsku.
Z Irska jsem si přinesla opravdu cenné zkušenosti z přípravy mladých koní do sportu.
Již několik let vedu kurzy, kde se snažím pomáhat koním a jejich lidem v nalezení společné cesty. V současné době mám kolem 50-ti stálých studentů s jejich koňmi.

Všechny znalosti a zkušenosti co mám, by mi dnes však byli ničím, kdybych kolem sebe neměla tak skvělý tým a prostor, ve kterém se mohu realizovat!"


Těšíme se na spolupráci s vámi!

za celý Dream Team
KATEŘINA SANTAROVÁ